19 Aralık 2013

Ariston Indesit Çamaşır Makindemden Lastik Kokusu Geliyor!

21.09.2013 tarihinde AGD1070F 49 Ariston Indesit kurutmalı çamaşır makinesi satın aldım. İlk denemede evin içine çok ağır bir lastik kokusu yayıldı. Normal olduğunu ve bir süre sonra geçebileceğini düşündüm. İki ay geçmesine rağmen koku aynı yoğunlukta devam ediyor. Tüm çamaşırlarımız lastik kokuyor.

Servis talep ettim ve 14.12.2013 tarihinde gelen servis personeli sadece "makinenin içinde koku var" yazmakla yetindi. 16.12.2013 tarihinde çağrı merkezine iade talebinde bulundum, döneceklerini bildirmelerine rağmen bir dönüş olmadı. Makinenin geri alınmasını ve ücretinin iade edilmesini istiyorum. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağım.

Pınar 488 Okunma

Cevaplar

  • Pınar23 Aralık 2013

    Bu gün servisten aradılar ve ürünlerinde herhangi bir arıza olmadığını, talep edersek eğer ücret karşılığı körük ve lastik değişimi yapabileceklerini bildirdiler... Yüzlerce aynı tür şikayet ile karşılaşıyorsanız eğer bu üretimden kaynaklanan bir hatadır. Tüketici ile dalga geçer gibi bir de ücret karşılığı değişim yapabiliriz diyorlar, üretim hatasını nasıl kara dönüştürebiliriz zihniyeti..Tüketici olarak tek hatamız bu markayı tercih etmektir..Yasal yollara başvuracağım.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi19 Aralık 2013

    Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön