Ariston Indesit Çamaşır Makindemden Lastik Kokusu Geliyor!

Pınar Arık D. |

21.09.2013 tarihinde AGD1070F 49 Ariston Indesit kurutmalı çamaşır makinesi satın aldım. İlk denemede evin içine çok ağır bir lastik kokusu yayıldı. Normal olduğunu ve bir süre sonra geçebileceğini düşündüm. İki ay geçmesine rağmen koku aynı yoğunlukta devam ediyor. Tüm çamaşırlarımız lastik kokuyor.

Servis talep ettim ve 14.12.2013 tarihinde gelen servis personeli sadece "makinenin içinde koku var" yazmakla yetindi. 16.12.2013 tarihinde çağrı merkezine iade talebinde bulundum, döneceklerini bildirmelerine rağmen bir dönüş olmadı. Makinenin geri alınmasını ve ücretinin iade edilmesini istiyorum. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar Arık D.
  23 Aralık
  09:56

  Bu gün servisten aradılar ve ürünlerinde herhangi bir arıza olmadığını, talep edersek eğer ücret karşılığı körük ve lastik değişimi yapabileceklerini bildirdiler... Yüzlerce aynı tür şikayet ile karşılaşıyorsanız eğer bu üretimden kaynaklanan bir hatadır. Tüketici ile dalga geçer gibi bir de ücret karşılığı değişim yapabiliriz diyorlar, üretim hatasını nasıl kara dönüştürebiliriz zihniyeti..Tüketici olarak tek hatamız bu markayı tercih etmektir..Yasal yollara başvuracağım.

 • 19 Aralık
  16:17

  Sayın ilgili

  Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Hotpoint Ariston - Indesit
  Tüketici Hizmetleri
  444 50 10