04 Nisan 2013

Ariston Indesit Buzdolabımın Kapağında Sarı Benekler Oluştu!

2 sene önce Hotpoint indeşit MTM 081 F marka buzdolabı aldım 1,5 seneden beri kullanıyorum buzdolabımın kapağında önce sarı benekler oluşmaya başladı hiçbir yabancı madde kullanmamıştım yağdır nikotindir derken gitgide artmaya başladı ve hiçbir şey ise yaramadı daha sonra parça parça dökülmeye akşamları paslanmaya başladı en son bugün buzdolabını temizledim.

Kapağı kapatacağım ancak gacir gucur ses bir yığın parça koptu lütfen bana anlatır mısınız ben 1,5 senede bu buzdolabını bu hale getirmek için ne yapabilirim mağaradan gelmedim ilk defa buzdolabı kullanmıyorum yada temizlemiyorum teknik servisi aramadım çünkü servis yetkililerinden memnun değilim bana geri dönüş yapıp çözüm bulursanız sevinirim.

Deniz 88 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın İlgili; Tüketicimiz bildirmiş olduğu telefon numaralarından aranmış,kendisine ulaşılamamıştır.Tüketicimizin sorununun devam etmesi durumunda 444 50 10 numaralı Hotpoint-Ariston-İndesit Tüketici Hizmetleri Çağrı Merkezi'nden bize ulaşması halinde, kendisiyle tekrar irtibat kurulacak ve problemi çözümlenecektir. Saygılarımızla, Hotpoint Ariston - İndesit Tüketici Hizmetleri

  • Deniz 04 Nisan 2013

    bu şikayetime ek olarak kapak elimde kaldı acil yardım bekliyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön