Ariston Indesit Buzdolabım Paslandı!

Fedai P. |

Ariston mağduru bir kişiyim. Evimdeki kullandığım buzdolabım ve bulaşık makinam ne yazıkki Ariston marka. İnşallah Ariston'dan aldığım ilk ve son ürünler olur . Evleneceğimde 2 kapılı Ariston buzdolabı aldım, almış olduğum buzdolabında derin dondurucuda bildiğiniz paslanmalar meydana geldi .

Servisi eve çağırdık geldiler ve aynı dalga geçermiş gibi bulunduğu ortamdan dolayı paslanmalar var diyorlar. Bulunduğu ortamda daha farklı olan mutfak eşyalarımız da var, onlarda hiçbir problem yokken neden buzdolabımda böyle bir problem oluyor. Her neyse buzdolabının garantisi bittikten sonra paslanmalar daha fazla artmaya başladı. Şu anda buzdolabı kapısının yarısına yakını paslanmış durumda.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fedai P.
  10 Kasım
  01:24

  Sene oldu 2016 hala daha irtibata geçecekler... Bekliyoruz irtibata geçmenizi...

 • Fedai P.
  07 Mart
  17:51

  TARİH 07/03/2014 OLDU AMA ARİSTON YETKİLİLERİNİN KISA SÜRE İÇİNDE BİLGİ AKTARMALARI HALA DAHA GERÇEKLEŞMEDİ... İŞTE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE NE KADAR DEĞER VERDİKLERİ MEYDANDA YAZIK ÇOK AMA ÇOOOOK YAZIK...

 • Fedai P.
  28 Ocak
  12:23

  EYYYY ARİSTON HOTPOİNT YETKİLİLERİ NE ZAMAN PAŞA GÖNLÜNÜZ OLACAK CANINIZ İSTEYECEKTE BİZE GERİ DÖNÜŞ YAPACAKSINIZ ACABA BUZDOLABINI DEĞİŞTİRDİKTEN SONRAMI GERİ DÖNÜŞ YAPACAKSINIZ ÇOK MERAK EDİYORUM BEN BU ZAMANA KADAR BAŞLASAM YENİ BUZDOLABINI KENDİM YAPARDIM SİZ NEYİ BEKLİYORSUNUZ MERAK EDİYORUM BİR TELEFON AÇMA ZAHMETİNDE BİLE BULUNMAYAN YETKİLİLER NEREDESİNİZ...?

 • Fedai P.
  02 Aralık
  10:55

  PROBLEMLER İLE İLGİLİ OLARAK DAHA BANA BİR GERİ DÖNÜŞ YAPMA ZAHMETİNDE BİLE BULUNMADILAR BİR DAHA ARİTONU TERCİH ETMEKMİ AMAN AMAN DAHA SATTIKLARI ÜRÜNÜN ARKASINDA BİLE DURAMIYORLAR Kİ NASIL TERCİH EDEYİM...

 • 29 Kasım
  08:11

  Sayın ilgili

  Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Hotpoint Ariston - Indesit
  Tüketici Hizmetleri
  444 50 10