26 Ekim 2016

Ariston Indesit Buzdolabı İçin İstenen Ücret!

2014 yılının ortalarında Çarşamba'da Kayalar Mobilya'dan Ariston marka buzdolabı aldım, o zaman bana buzdolabına ait fatura veya herhangi bir belge vermediler, buzdolabını aldığımdan bu yana dolap sürekli kendi içinden su üretim içindeki gıdalara akıyordu, defalarca yetkili servis geldi yaptık demesine rağmen yapamadılar. Buzdolabı aynı arızayı yapmasına rağmen yenisi ile değişmediler. Bu yazın dolabı aldığım, Kayalar Mobilya'ya gittim, yetkili servisi servisi aradılar, arızalı dolabı alıp yenisini vereceğiz diyerek götürdüler. Bana o dolabın bir üst modelini, aradaki farkını yani 1000 TL gibi ödemek suretiyle verdiler. Farkı ödemeye gittiğimde, eski dolabın 7 yıllık dediler, yedi yıllık olan diğer evimde olan dolaptı, dolabının garanti süresi bitmiş dediler, yenisi ile değişmesi gereken iade ettiğim dolaba kullanım ücreti yani 500 TL mi aldılar. Ariston'dan şikayetçiyim.

Zafer 1.873 Okunma

Cevaplar

 • Zafer11 Ocak 2017

  11.01.2017 itibariyle Ariston firması mağduriyetimi gidermemiştir

 • Zafer01 Aralık 2016

  Ariston firmasından aldığım buzdolabından dolayı benden haksız yere alınan ücret 1.12.2016 tarihi itibariyle bana iade edilmemiştir. Ariston firması dandik buzdolabına, servisine ve bayisine sahip çıkmayarak, beni maddi olarak zarara uğratarak, mağdur etmiştir. Şikayetim devam etmektedir, duyurulur

 • Zafer07 Kasım 2016

  26.10.2016 tarihinde ariston marka buzdolabının garantiden değişim için benden alınan ücret yetkili servis veya Ariston firması tarafından bana iade edilmemiştir, bu firmadan, yetkili servisinden ve bayisinden dolayı kaynaklanan mağduriyetim giderilmemiştir. şikayetim devam etmektedir.

 • Zafer28 Ekim 2016

  Müşteri hizmetlerinden beni arayan kişi bana, ürün değişimi için ödediğiniz ücret bayiye ödediğiniz için bizi ilgilendirmez dedi. Dün Çarşamba ariston yetkili servisinden 05446545755 nolu telefondan Ali bey beni aradı, sizden 1000 TL istedik, ama biz o ücreti 750 TL'ye indirdik biz paramızı kayalar mobilyadan aldık dedi, bu bir itiraftır, tüketicinin ne kadar ezildiğinin delilidir. Ariston firmasından ve servisinden mağduriyetim giderilene kadar şikayetciyim.

 • Zafer26 Ekim 2016

  Bugün 4445010 nolu telefon numarasından aradılar, yukarıda belirtmeme rağmen ayrıca müşteri hizmetlerinden arayan kişiye özellikle söylememe rağmen buzdolabını aldığımdan itibaren aynı arızayı yaptığını arızanın giderilemegini söyledim. 1000 TL parayı değişim için çarşambadaki servisin istediğini belirtmeme rağmen, değişim ücretleri bizi ilgilendirmez diyerek işin içinden çıktılar. Tüketicilere tavsiyem, sattığı ürünün arkasında durmayan, servisine sahip çıkamayan böyle şirketlerin ürünlerini almayın. mağduriyetim giderilene kadar ariston firmasından ve ürünlerinden şikayetciyim.

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi26 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön