08 Haziran 2016

Ariston Indesit Buzdolabı Arızası Tekrar Ediyor!

05.05.2013 tarihinde a-713409 no.lu fatura ile Maltepe Park Carrefour SA'dan almış olduğum Hotpoint buzdolabımı garantisinin son yılında 4 defa servis desteği aldım ama hiçbirinde tamir işlemi ya da çözüm bulunamadı, her defasında da değişim istediğim halde oralı olmadılar. Bu şikayetlerimi hem gelen servis elemanlarına hem servis yetkilisine hem de Hotpoint şikayet hattına defalarca dile getirdim.

En son servisinin üzerinden 1 ay gibi bir zaman geçti ya da geçmedi, tekrar arıza verdi ve tekrar servis için aradığımda garantisinin 2 gün önce bittiğini söylediler ve herhangi bir işlem yapamayacaklarını dile getirdiler. İsterseniz ücretli olarak servis alabilirsiniz dediler. Hotpoint şikayet hattına bu arızanın tekrar ettiğinin servisiniz yapamadı, aynı arıza çıktı dememe rağmen hiç bir şekilde ilgilenmediler ve istediğiniz yere de şikayet edebilirsiniz dediler. Allah aşkına daha 3 sene olmuş.

Naim 1.067 Okunma

Cevaplar

  • Naim 18 Temmuz 2016

    3 senelik buzdolabını hurdaya ayırttıkları için tüm indesit - hotpoiınt yetkililerine teşekkür ediyorum. ayrıca aradığımda yetkili biri ile direkt görüşmek istemem rağmen hiçbir şekilde bağlamadıkları gibi ukalca davranmalarına olanak verdiğiniz içinde ayrıca teşekkür edyorum. bundan böyle her platformda indesit-hotpoint-ariston bu firmaların ürünlerini protesto edip içimdeki nefreti herkese sonuna kadar kusacağım.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi08 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön