Ariston İndeşit Buzdolabı Arızası...

Şeyhmus Ş. |

26 Haziran 2015 tarihinde almış olduğum 78004/e2byh19223f03 buzdolabım 26 Temmuz'da a1 arızası vermeye başlamıştır. 29 Temmuz'da gelen servis gaz problemi olduğunu tespit etmiştir. Ancak ben kesinlikle buzdolabımı tamir ettirmeyip yenisi ile değişimini istiyorum.

Eğer değişim gerçekleşmeyecekse ürün iade talep ediyorum. Tamir isteseydim 13 yıl kullandığım bir önceki ariston buzdolabımı tamir ettirirdim. Üstelik eşim evde servisten problemi öğrenir öğrenmez 4445010 no.lu telefonu aramış ve genel merkezden sorunu bilmedikleri halde değişime gerek yok cevabı almıştır. Problemimizin en kısa sürede sonuçlandırılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyhmus Ş.
  07 Eylül
  17:02

  Almış olduğum buzdolabımla ilgili problemim şikayet var sayesinde çözüldü. Ancak yine de ariston firmasıyla ilgili olumsuz düşüncelerim sürüyor. Şikayet var a problemimi çözme süreci ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Ariston firmasını ise yaklaşımları ve eğitimsiz personellerinden dolayı kınıyorum.

 • 10 Ağustos
  11:52

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri