Ariston Indesit Bulaşık Makinesi Yıkama Problemi!

Armağan D. |

1 yıl önce beyaz eşyalarımızı Ariston'dan aldık. Bulaşık makinesi hiçbir zaman doğru düzgün yıkayıp temizlemedi. Kendimizce deterjan parlatıcı değiştirerek aylarca deneme yaptık. Sonuç değişmedi. Ben böyle makine görmedim. 3. sınıf çok ucuz marka makineler kullandık bundan çok daha iyi performansı vardı. İki kez servis çağırdım ilkinde deterjana bahane buldular kuantm deterjan kullanın eğer durum değişmezse servise götürüp test yapacağız dediler. Bir şey değişmedi ikinci kez çağırdım servisi bu kezde parlatıcı değiştirmemizi söylediler. Aynı servisin elemanları ama testten servise götürmekten falan bahsetmediler. Servisin işi bahane bulmak. 1yıl oldu bulaşığın çoğunu elimizde yıkıyoruz. Bir bulaşık makinesi bardağı nasıl lekeli çıkarabilir. Biz güvenip aldıysak markada üretip sattığı ürünün arkasında durmalı. Ben bu makinenin değiştirilmesini istiyorum. Yoksa ibret olsun diye balkondan atacağım makineyi.

Etiketler :

Ürün Değişim Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Armağan D.
  27 Eylül
  16:04

  Yine servis geldi kendince test yaptı ve normal olduğuna karar verdi. Zaten servis firmaya çalşıyor. Eleman tabakların üstündeki lekeleri eliyle çıkarıp fotoğrafını çekti firmaya göndermek için. Servis fişi de vermediler. Okuyan kullanıcı varsa lütfen organize olup makinden çıkan kirli bulaşıklarımızı kargoyla aynı tarihle orada olacak şekilde aynı kargo firmasıyla hotpoint genel merkezine ulaştıralım ve oraya da TV kanalı çağıralım. Bizi önemsemediklerini biliyoruz. Belki bu şekilde fikirleri değişir. Hepimiz mağduruz. Müşteri olarak aptal yerine konmayı hak etmiyoruz. Sosyal medya kullansam hotpoint mağdurlarıdiye gurup kurardım siz yapabilirsiniz arkadaşlar. Herkezm duymalı mağduriyetimizi. Hem yeni ürün alacaklara da fikir vermiş oluruz.

 • 29 Temmuz
  16:42

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi service.tr@indesit.com üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri