Ariston Indesit Bulaşık Makinesi Kırık Parça Değişimi Hala Yapılmadı.

Sercan D. |

Hepsiburada.com aracılığıyla (Çanakkale) Gelibolu'daki yazlığımıza buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi aldım. Yetkili servis geldi kutuları açtı ve bulaşık makinesi (DFG 15B10 EU) nin üst raf raylarından biri kırık çıktı. Cihazın kurulumunu yapıp ilgili parçayı alarak hiçbir evrak veya yazılı belge vermeden yenisini merkezden tedarik edip gelip değiştireceğini ve cihazın garantisini de bu tarihten itibaren başlatacağı bilgisini verdi. Telefon numarasını ve kartvizitini bırakıp gitti. 30.06.2014 tarihinden bu yana defalarca aramama ve bilgi istememe rağmen sürekli fabrikadan gelecek şeklinde dönüş yapıldı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan D.
  05 Eylül
  09:57

  Firma tarafından yeni parça gönderildi ve servis sorunu halletti ancak bu süreç içerisinde müşteri hizmetleri yetkilileri tarafından süreç takibi ve müşteri bilgilendirmesinin yapılmaması bir eksi olarak gözüküyor. Aldığım ürünün performansından memnunum.

 • Sercan D.
  08 Ağustos
  10:08

  Sayın Yetkili,
  İncelemelerin başlatıldığı hususunda tarafınızca aranmam dışında hiç bir gelişme olmamıştır. Bir haftalık süreçte ilgili parçanın temini veya akıbeti ile ilgili hiç bir bilgilendirme yapılmamıştır.

  Konu ile ilgili önümüzdeki hafta içi de hiç bir dönüş olmazsa elimdeki evraklarla tüketici hakem heyetine ve akabinde tüketici mahkemesine başvuracağım.

 • 01 Ağustos
  11:33

  ‘’Sayın ilgili

  Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır.
  İlginiz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Hotpoint Ariston - Indesit
  Tüketici Hizmetleri
  444 50 10 ‘’