01 Ağustos 2014

Ariston Indesit Bulaşık Makinesi Kırık Parça Değişimi Hala Yapılmadı.

Hepsiburada.com aracılığıyla (Çanakkale) Gelibolu'daki yazlığımıza buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi aldım. Yetkili servis geldi kutuları açtı ve bulaşık makinesi (DFG 15B10 EU) nin üst raf raylarından biri kırık çıktı. Cihazın kurulumunu yapıp ilgili parçayı alarak hiçbir evrak veya yazılı belge vermeden yenisini merkezden tedarik edip gelip değiştireceğini ve cihazın garantisini de bu tarihten itibaren başlatacağı bilgisini verdi. Telefon numarasını ve kartvizitini bırakıp gitti. 30.06.2014 tarihinden bu yana defalarca aramama ve bilgi istememe rağmen sürekli fabrikadan gelecek şeklinde dönüş yapıldı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sercan 1.816 Okunma

Cevaplar

  • Sercan 05 Eylül 2014

    Firma tarafından yeni parça gönderildi ve servis sorunu halletti ancak bu süreç içerisinde müşteri hizmetleri yetkilileri tarafından süreç takibi ve müşteri bilgilendirmesinin yapılmaması bir eksi olarak gözüküyor. Aldığım ürünün performansından memnunum.

  • Sercan 08 Ağustos 2014

    Sayın Yetkili, İncelemelerin başlatıldığı hususunda tarafınızca aranmam dışında hiç bir gelişme olmamıştır. Bir haftalık süreçte ilgili parçanın temini veya akıbeti ile ilgili hiç bir bilgilendirme yapılmamıştır. Konu ile ilgili önümüzdeki hafta içi de hiç bir dönüş olmazsa elimdeki evraklarla tüketici hakem heyetine ve akabinde tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi01 Ağustos 2014

    ‘’Sayın ilgili Başvurunuz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmış olup tarafınıza kısa süre içinde bilgi aktarılacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Hotpoint Ariston - Indesit Tüketici Hizmetleri 444 50 10 ‘’

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön