16 Haziran 2016

Ariston Indesit Bulaşık Makinesi Görsel Yüzeyde Çatlama Oldu!

Bulaşık makinesinin ön üst görsel yüzeyindeki çatlamadan dolayı teknik servisten gelen ekip, müşteri hatası olduğunu, makinenin üstüne konulan aksesuar yüzünden olduğunu belirtmiştir. Yaptığım iş (Plastik Enjeksiyon Kalite Mühendisi) sebebiyle bu hatanın hiçbir deforme olmadan malzemenin ortadan çatlaması proses hatası ve üretici hatası olduğu kesindir. Bunun üzerine firmanın şikayet kısmıyla konuşmamda bu aksesuarın makineden kaynaklı olmadığını ve bu yüzden garanti kapsamında olmadığını belirtmiştir. Sığındıkları noktalar şunlardır. Firmada ses kaydı var.
1-Makine satın alınırken bu hata yoktu.
2-Makine çalışmasıyla ilgili olmadığından.
3-10 aya yakın sorunsuz çalışmış, şimdi hata vermesi.
4-Makine üzerine aksesuar koymuşsunuz.
5-Ortam şartları etkilemiştir.
Bunların hiç biri müşteriyi etkilemez ve garanti kapsam dışında tutamaz, bu yüzden ücretsiz onarım istemekteyim ve şikayetçiyim.

Mustafa 1.283 Okunma

Cevaplar

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön