07 Eylül 2015

Ariston Indesit Bir Ay Önce Aldığım Çamaşır Makinesi Elbiseleri Yırtıyor ve Lekeleri Çıkarmıyor.

Bende Hotpoint çamaşır makinesi mağduruyum makineyi alalı bir ay oldu makine elbiseleri yırtıyor hangi deterjanı kullandıysam lekeler bile çıkmıyor, deterjanla kaynaklı bir sorun değil çamaşır makinesi servis geldi düzelttik dediler, aynı sorun devam ediyor, ilgili birimin ilgilenmesi mağduriyetimi giderilmesini rica ederim. .

Ahmet 1.228 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet26 Eylül 2015

  Bende Hotpoint çamaşır makinesi fmf 923 mağduruyum makineyi alalı bir ay oldu makina elbiseleri yırtıyor hangi deterjanı kullandıysam lekeler bile çıkmıyor deterjanla kaynaklı bir sorun değil çamaşır makinesi servis geldi duzelttik dediler aynı sorun devam ediyor ilgili birimin ilgilenmesi mağduriyetimi giderilmesini rica ederim firma ilgilenmiyor böyle rezillik olmaz her defasında bir bahaneyle kaldırıyorlar makina ayni allahinizdan bulun kimseye de tavsiye etmem rezil firma

 • Ahmet16 Eylül 2015

  Adamlar ilgilenmiyorlar kimseye tercih etmeyin... .

 • Ahmet15 Eylül 2015

  Mağduriyetim giderilmedi 3 defa servis geldi hiç ilgilenmiyor makinayida geri almıyorlar ne yapacağımı bilemiyorum 444 5010 u arayin diyorlar ariyom servis hiç ilgilenmiyor sıfır makina aldım ve kullanamiyorom elbiseyi lekeli bırakıyor yirtiyor adamlar sattiktan sonra ilgilemiyor tüketici mahkemesi ne tasiyacam bu sıkıntıyı allahindan bulsunlar bu markadam bir şey almayın arkadaşlar. .

 • Hotpoint Indesit Temsilcisi07 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet07 Eylül 2015

  Bende Hotpoint çamaşır makinesi fmf 923 mağduruyum makineyi alalı bir ay oldu makina elbiseleri yırtıyor hangi deterjanı kullandıysam lekeler bile çıkmıyor deterjanla kaynaklı bir sorun değil çamaşır makinesi servis geldi duzelttik dediler aynı sorun devam ediyor ilgili birimin ilgilenmesi mağdururiyetimi giderilmesini rica ederim. .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön