18 Temmuz 2016

Ariston Indesit Baştan Aşağı Hizmet Kavramı Bulamadım...

Çamaşır makinamız elektrikler gittiğinde çalışır vaziyetteydi. Bir daha çalıştıramadık. Gelen "yetkili servis" elektrik ile ilgili olmadığını ama anakartın yandığını beyan etti. Bu esnada 380 TL gibi bir masraf çıkardı, ancak ben ısrarla daha fazla masraf çıkarsa makineyi yaptırmayacağımı ilettim. 630 TL masraf için aradılar, yaptırmayacağımı ilettim. Servis istediğim yere yaptıracağımı söyledi. Makineyi eve getirmek için 50 TL yol masrafı istediler, vermedim.

Müşteri hizmetlerini aradım ama bu kadar aciz bir temsilci görmedim. Çözüm kelimesini kullanmayacağım. Bu paraya makine yaptırmam, çöpe atar başka bir firmanın makinesini alırım, taksitle. Ancak tanıdıklarıma da bu hizmetleri aktarırım... Ben kalitelisine güvendiğim için aradığım 4445010'u arayıp vakit kaybettim, düşüncesindeyim.

Mehmet 395 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Temmuz 2016

    Herkese bu hazır mesajı gönderiyorsunuz belli ki... Sonuç ne peki? Acaba şikayetler okunuyor mu sayın yetkili? Maksadım okunduğuna ikna olmak, çünkü ziyadesiyle Şikayetvar ve hepsinde şu üstteki hazır mesaj yayınlanıyor... Bir sonraki adım var mı?

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön