18 Haziran 2015

Ariston Indesit 4.Kez Aynı Arızayı Veren Dolap!

Yazlıkta kullandığım buzdolabımın gaz kaçırdığını belirttiğim halde 3 kez (her yıl) kompresörü değiştirildi. İlkinde 2013 yılında 280 TL ücret alındı. Kompresör garantisi verildi. Ancak aynı arıza şu an 4.kez (her seferinde 2,3 ay çalışıp bozuluyor) oldu.

Levent 651 Okunma

Cevaplar

  • Levent 26 Haziran 2015

    İndesit buzdolabımın garanti süresi dolduktan sonra soğutmama problemi oluştu. Mesleğim icabı (Elektrik-Elektronik.) gaz boşalması şikayetinde bulundum. Ancak yönlendirilen servis ısrarla (3 kez) kompresör değişimi yaptı. Şu an aynı problemi yaşıyoruz ve yetkili servis ısrarla tekrar ücret karşılığı kompresör değişiminden bahsediyor. Genel müdürlüğe müracaat edip yetkili servis açacağım sonunda... ! !.

  • Hotpoint Indesit Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz ve bizim için çok değerli olan önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz konuyu araştırarak en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Ürün veya hizmetlerimiz ile alakalı her türlü bilgi,öneri ve taleplerinizi [email protected] üzerinden ya da 444 50 10 üzerinden bizlere iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Indesit / Hotpoint-Ariston Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön