Aris Güzellik Üsküdar Sorunu

Hilal Hilal11 Eylül 13:23

Aris güzellik merkezinde hem lazer hem cilt bakımı paketim var. Her gittiğim ay ödememi yapabileceğimi söylediler bu şekilde ilerledik. Fakat pandemi sürecinde haliyle onların ve benim karantinada olmam sonucunda hiçbir hizmet alamadığım için ödemeyi de yapmadım. Ama ısrarla gecikmiş ödemelerinizi yapmalısınız diye sürekli bir tacizde bulunuyorlar 2 günde bir mesaj geliyor. 

Randevumu ileri tarihe aldırmak istediğimde işlem yapamayacaklarını söylüyorlar. Pandemi sürecinden dolayı gecikmiş gibi gözüken ödemeleri gün içinde saat 5 e kadar ödememi söylüyorlar. Aksi takdirde avukatlık olacağımı dile getirdiler. Bu durumdan şikayetçiyim... Ben neden almadığım hizmetin ödemesini önceden yapayım ki? Zaten gelmeye devam ediyorum geldikçe de ödemelerimi zaten yapıyorum. 

Herkesin kendine göre bir ödemesi var ve bende haliyle kendimi her ay bu şekilde ödeme planı yapıyorum. Ben hizmeti aldıkça parasını öderim. Bir diğer konu da şu ki; Randevu saati veriyorlar fakat her gittiğimde en az yarım saat bekliyorum. Niye o zaman randevu saati veriyorsunuz? Geçen ay gittiğimde tam 1 buçuk saat bekledim neredeyse. Yine de orada bir sorun çıkarmadım. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular