sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Aris Güzellik Kadıköy'ün Kandırması!

Derya Derya25 Mayıs 2019 14:28

Kadıköy Aris Güzellik salonu 6 aydır gidiyorum cihazları kılları uyutuyor 800 TL para verdim, hiçbir sonuç alamadım. Üstelik cildim yandı ve kabul etmiyorlar. Elamanların saygısız duruşu, trip atmaları asla müşteriyle ilgilenmiyorlar. Randevu verdikleri saatlerde gidip saatlerde bekliyorsun. Hem maddi hem de manevi olarak yıprattılar ama bu onların yanına kalmayacak. Tazminat davası açacak ödememi geri vermiyorlar. Polis çağırıp mahkeme verecektim diye yalvarıp yapmayın dediler.

Bütün ödememi geri verdiler. Senedi aldım. Aris şubeleri kapatılsın, dalga geçer tavırları kendi paramızla rezil oluyoruz. Artık Türk halkını aptal yerine koymaktan ve haksız yere kazanç sağlamazsınlar. Senetlerle gözümüzü korkutuyorlar. Ben paramı aldım ama yine her yere başvuru yapacağım. Aris kapatılsın, sahte belgelerle kötü cihazlar kullanıyorlar.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 07 Haziran 2019 21:53  

    Özellikle müşterileri hep 18 yaş genç kızlar onlara bir de senet imzaltiyorlar Kadıköy aris kanmayın resmen mafya yeri yazık insanların çocuklarını kandırıyorsunuz cihazlarınız ise yaramıyor beni istagramda engellemişler yorumlarımı kaldırmışlar bir de vip ismini kullanıyorlar :) ) )

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler