sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ariel Deterjan Renkliler İçin Mi Beyazlar İçin Mi?

Serkan Serkan30 Mart 2017 16:31

Ariel dağ esintisi toz deterjanınız veya sıvı deterjanınız da olabilir. Yıllardır bu dağ esintisi deterjanınız da renkliler için mi beyazlar için mi olduğu hiç yazmaz. Bu dağ esintisi deterjanınız oysa beyazlar için değil mi? Neden yıllarca bu ürünü üzerinde bir ibare olmadan satışa sundunuz. Bu dağ esintisini bizim evdeki kişi bile tüm renklilerde kullanmıştır geçmişten bu zamana çoğunlukla ki ben de o hataya birkaç sefer düşmüş olmuşumdur. Diğer milyonlarca tüketicilerin de bu dağ esintisi ürününüzü onlarında tüm renklilerde kullandığını varsayarsak çünkü, üzerinde renkliler mi, beyazlar için mi olduğu yıllarca yazmıyor ve dolayısıyla sen düşün nasıl değerlendirildiğini deterjanınızın. İşin başka boyutu paralar verip alınan renkli elbiselerin renklerinin nasıl yıpranacağı. Elbette ben öyle bir durum yaşamıyorum çünkü neyi ne olduğunu üzerinde yazmasa bile uzun zamandır artık biliyorum. Darısı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Serkan 03 Nisan 2018 20:26

Arielcik yazmayı becerebildin mi ambalaja. Bir sürü beyazlar için toz deterjan çeşidiniz vardı yazıyor musunuz artık ambalajına beyazlar için olduğunu.? ?

profile-icon Serkan 13 Eylül 2017 00:13

Tüm beyazlar için olan deterjanlarınızın üzerine beyazlar için olduğunu belirten bir ibare koydun mu? Çünkü,6-7 tane beyazlar için deterjan çeşidiniz vardı sanırım, ve bunların ambalajında beyazlar için olduğu yazmazdı. Galiba henüz yine yazmıyor mu? Vah, vah.

profile-icon Serkan 30 Mart 2017 15:12

Ariel olsun ne olursa olsun diye mi ürünlere ibare koymuyorsunuz. tüketici onun beyazlar için olduğunu fark ettiğinde başka marka alır diye mi üzerine beyazlar için olduğunu yazmıyorsunuz.

profile-icon Serkan 30 Mart 2017 15:11

renkliler için olan deterjanınızda pek fazla bulunmayınca alsa Ariel dağ esintisi tüm renklilerde kullan bu durum yaşanmaması için ürünlerinizde ibare olması lazım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 14 Kasım 2019 15:03  

    Bende geçen gün öğrendim beyazlar için olduğunu renklileri yıkıyordum diyorum neden renkler tuhaf oldu meğer nündenmiş

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler