29 Ocak 2014

Arı Mobilya Teslimat Geciktirdi.

Geçen sene ürünleri İnegöl'den alırken ürünlerin teslimi ne kadar sürüyor diye sorduğumda haftada 2 kere İstanbul'a geldiklerini kısaca 1 hafta içinde ürünlerin teslim edileceğini söylediler fakat ürünlerin teslimi 2 haftayı geçti ve öğleden sonra 1'de geleceklerini söyledikleri ürünler gece 11 geldi.

Mecbur teslim almak zorunda kaldık. Devamında gardrop kapağının montajı düzgün yapılmadığından sürekli sorun çıkarmaya başladı. Tamir için hasar kaydı açtırdık. 1 kere hariç gelmeleri 25 günü buldu ve 25 günün sonunda geliyorlar. Birde parça siparişi 35-40 günü buluyor tamirat. Yine bir hasar kaydı açtırdık bugün 24. gün hala gelecekler. Arı Mobilya'dan şikayetçiyim.

Bekir 1.636 Okunma

Cevaplar

  • Arı Mobilya (İnegöl) Temsilcisi12 Kasım 2014

    2260772 nolu tüketici şikayetiyle alakalı 21560'nci müşterimizin ürün teslimatı almış olduğu ürünlerin boyasından kaynaklı hava şartlarından dolayı olumsuzluk yaşanmış ve müşterimiz bilgilendirilmiştir müşterimizin tüm sorunları giderilmiş firma olarak kendisinden beklenmedik sebeplerden dolayı mağdur edildiği için özür dilenmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön