23 Eylül 2013 #2027391

Arı Mobilya'da Satış Sonrası Hizmet Kötü!

Satış mağazası ne kadar iyiyse, teslimat, montaj ve satış sonrası hizmet o kadar kötü. Teslimat için söz verdikleri saati kendi kafalarına göre düzenlediler. Duvarda yanlış yeri deldiler bütün binanın elektrik şartelleri attı. Üniteyi yamuk monte ettiler ki gittikten sonra farkettim. 1 parça eksik geldi. 1 hafta sonra yanlış üretilmiş olarak geldi.


Onun da boyunu ayarlamak için duvar tekrar delindi delik deşik oldu. Bu arada eksik gelen parça da kendi içinde yanlış ve eksik geldi. Ertesi gün kargoya verilecekti bugün 14.gün. Yatak odasında gardolabın bir rafı yamuk monte edilmiş. Yatak başlığı daha kullanmadan bozuldu. Montajdan sonra 4.ye servis çağırdım bugün inşallah gelecek. Arı Mobilya'dan şikayetçiyim.

Erkan 676 Okunma

Cevaplar

  • Erkan24 Ağustos 2015

    Bu arada mobilyalar geleli neredeyse 2 yıl olacak, eksik parça hala gelmedi. Allah'a havale ediyor, herkesin bu firmadan uzak durmasını diliyorum. Ha bu arada her bayram tebrik kartı atıyorlar, tebrik kartları bayramdan 2 hafta sonra geliyor. Şirket gecikmeye endeksli çalışıyor sanırım. Bana kart mart göndermeyin her seferinde buruşturup atmak zor geliyor.

  • Arı Mobilya (İnegöl) Temsilcisi08 Kasım 2013

    2027391 nolu tüketici şikayetiyle alakalı 19946'ncı müşterimizin ürün etsliminde tüm müşterilerimizde olduğu gibi spariş sözleşmesinde sadece gideceği tarih belirlenmiştir ürünün teslim tarihinden 2 gün önce müşterimiz aranıp gideceği saaat bildirilir ve bu firma prosödürüdür. müşterimizin elektirik döşemesinin geçtiği yere mobilya montajı kendi isteğiyle yapılmıştır hiçbi uyarı işaret ve belirti yoktur. müşterimizin eksik parçaları ve sorunlu parçaları değiştirilmiştir...

  • Erkan27 Eylül 2013

    Akşamüstü gelecek servis 8de arayıp 1 saat sonra geleceğini söyleyerek gece 12'de geldi. Yanlış göndermişiz sunta yerine cam yapmışız biz bunu alalım yarın kargoyla suntasını gönderelim diyerek aldıkları raf 3 hafta sonra cam olarak geri geldi. Cevap yanlış göndermişiz. Şaka gibi. Değil alışveriş yapmak kapısının önünden geçmeyin, zaten bu kafayla yakında batarlar. Not:amin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön