20 Ocak 2014

Arı Mobilya Servis Yönlendirmedi

2 yıl önce İstanbul'daki evimiz için İnegöl'deki Arı Mobilya mağazasından yatak odası takımı aldık. İlk kurulumun ardından muhtelif sorunlar yaşadığımız yatak odası takımının, taşınmamızın ardından iyice kullanılamaz hale gelmesi nedeniyle 13 Ocak tarihinde çağrı kaydı açtırdık. Görüşmede, dolap kapağının yerinden çıkması nedeniyle durumun tehlike arz ettiğini ve ivedilikle servis yönlendirilmesi gerektiği konusunu paylaştık.


Aradan geçen 1 haftalık süreç içerisinde dolap kapakları iyice kullanılamaz hale gelmesine karşın servis yönlendirilmedi. 20 Ocak itibarıyla aradığımızda ise servisin en geç 1 ay içerisinde geleceği bilgisini aldık. 1 aylık servis süresi müşteri mağduriyeti yaratmaktadır.

Ali 1.568 Okunma

Cevaplar

  • Arı Mobilya (İnegöl) Temsilcisi12 Kasım 2014

    2246166 nolu tüketici şikayetiyle alakalı 10960'nci müşterimizin alışverişi 30.07.2011 yılında yapılıp garanti süresi 2 yıl olan ürünlerin üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen defalarca taşınıp ürünlere verdiği zararı firmamızın karşılamasını istemektedir firma olarak garantisi geçen ve tüketici tarafından kullanılmaz hale gelen bu ürünlere firma olarak müdahele etmemiz yersiz olacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön