16 Mart 2016

Arı Mobilya (İnegöl) Ürünler Sorunlu ve Satış Sonrasında İlgi Yok!

Lafta aldığımız ürünler birinci sınıf MDF'den üretilmekteydi ama ne yazık ki (suntayla donatmışlar mobilyaları) oturma gurubumuzun teklileri ötüyor. Adamlar koltuğa vida atmış ve dışına kadar geçmiş eline batıyor. Koltukların ayakları plastik (lafta ağaçtı).Diğer üçlü koltuğun ise süngerin bir tarafı çöktü servis geldi ona da bahaneleri "bir tarafa çok oturmuşsunuz" denildi yapacak bir şey yokmuş yatak odasındaki dolapların kapakları resmen yamuk 1 değil hepsi 6 kapağın 'sı da şifonyerin çekmeceleri kapanmıyor elle iterek kapatıyoruz , yatakta sağa sola dönerken gıcırdama dan insan uykudan uyanıyor, koltukların kumaşları 3. 4 ayda soldu süngerleri çöktü. Aldığımız eşyaların faturası 2 yıldır hala gelecek. Arı Mobilya'yı aramaktan ben utanır hale geldim artık. Mobilyaları alırken ilgi; aldıktan sonra yetkili bir Allah'ın kulu yok.

Aydan 3.728 Okunma

Cevaplar

  • Aydan10 Mayıs 2016

    Ben diyorum mobilyalar sıkıntılı hepsinde suntalem kullanmışlar ilgi alaka asla yok benim şikayetime cevap veren personel ise yok mobilya iptali yok öyleydi böyleydi arkadaşlar lafı başka şeylerle kapattırmaya çalışmayın... . (siz benim özelime asla olaki laf edemessiniz) ben iptal ettirmem içinde siz benden o malın parasını fazlasıyla istediniz neyse sonuçta alındı olan oldu keşke olmasaydı malınız ortada gayet net. Keşke fotograf yükleme ihtimalim olsa da yüklesemde yaptıklarınız ürünleri herkes görse ama ona da gerek yok kendi Bünyenizde çalıştırdığınız ustanız bile bu ürünler Kalite kontrol yapılmadan direk müşteriye gönderilmiş diyede söyledi. Ve bize de siz kontrol etseydiniz diyor

  • Arı Mobilya (İnegöl) Temsilcisi26 Nisan 2016

    5107153 nolu şikayetle alakalı müşterimizin mağazada aldığı ürünlerin hepsi özel üretimli ve hepsini kendi isteğiyle satın almıştır sonrasında kendi özel durumlarından dolayı tamamı özel üretim olan ve tamamlanmış üretilmiş mobilyaları iade etmek isteğini firmamıza bildirmiştir tamamen özel yapım ve işçilikleri bitmiş ürünlerin iptali olmadığını bildiren personeli tehtit etmiştir. sonrasında teslim olan ürünleri oturduğu adresten başka adreslere taşıyarak zarar vermiştir. bu durumlarda garantisi olmayan ürünleri ve taşınırken zarar verdiği ürünleri firmamızı arayarak değiştirmek istemektedir. biz firma olarak evinde mobilyaların tamiri ve bakımlarını yaparak görevimizi yerine getmiş bulunuyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön