Arı Mobilya (İnegöl) Kusurlu Ürün, Hatalı Teslimat.

Aslıhan Güleroğlu Ş. |

Evlenirken mobilyalarımızı Arı Mobilya'dan aldık. Ürünlerin garantisi devam ederken koltuk minderlerinin dikiş yerleri patladı ve yıpranmalar oluştu. Evimize gelen görevli minderleri kendisi topladı. Aylar sonra gece 03.00 civarı teslimat yaptılar. Geç saat olduğu için kontrol etmedik sabah minderleri açtığımda üst üste dikişler atılmış koltuk minderleriyle karşılaştım ve minderlerden biri yoktu. N. Beyi aradım. Daha sonra kaybettikleri minderi bulamadıklarını belirtip yeni minder gönderdiler. Minder geldiğinde kumaşlar aynı değildi. Yanlış minder gönderdiklerini söylemek için aradığımda N. Bey; aynı kumaş olmadığı için o kumaştan yaptıklarını söyledi. Durumu kabul etmediğimi söylediğimde 'sizin kaybetmediğinizi nereden bilelim'- 'kumaş gelirse ararız' dediler ve 2yıl geçti. Evimde salon takımımı Arı Mobilya profesyonelliğinde gelene gidene sergiliyorum. Hakkımı helal etmiyorum.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslıhan Güleroğlu Ş.
  13 Nisan
  15:57

  Firmaya gerekli şikayetleri ürünlerin garantisi devam ederken de bildirmiştim. Ancak o dönemde ilgilenilmediğini zaten şikayetimde bildirdim. 2011 yılında satın almış bulunduğumuz ürünler yatak odası, yemek odası ve salon takımıdır. Ve bu ürünler 2016-2011=5 yılda çöpe atılacak ya da değiştirilecek ürünler değildir. Şu anki arı Mobilya sahipleri firmayı devir aldıklarını ve asıl şikayet konusu olan koltuk takımı hakkında bir şey yapamayacaklarını ancak başka şikayetimiz var ise giderebileceklerini belirtip gardırobun kırılan aynasını değiştirmişlerdir ve komodinlerin kopan kulplarını yapıştırmışlardır. Koltuk takımı ile ilgili herhangi bir şey yapılamamış olup diğer mağduriyetler giderilmiştir.

 • 11 Mart
  15:27

  şikayetçi müşteri ile irtibata geçilmiş ürünlerin 2011 yılında alındığı görülmüştür mobilyaların teslimatından sonra 6 yıl geçsede servis gönderip yardımcı olunmuştur. siz değerli müşterilerimiz ürünle alakalı sorun yaşanmışsa lütfen yıllar sonra değil sorun yaşandığında servis talebinde bulunun ilgilenip yapılmadığı taktirde haklarınızı arayın ..