Arena of Valor ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Arena of Valor Oyun Oynarken Yazamamak

2.060
Zeynep
Zeynep 22 Şubat 2022 20:56

Yaşımı yanlışlıkla 16 yapmış ama 18 yaşındayım. Oyun oynarken yazamıyorum, Konuşamıyorum. Bu beni çok geriyor açıkçası çünkü bu şekilde olmamalıydı en azından düzeltebilme gibi bir durum olsaydı çok daha iyi olurdu. Çünkü bu oyun bu şekilde zor oynanır. Lütfen sizden ricam durumu düzeltin artık.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
60
3 hafta önce

Arena of Valor Efsane Güç Puanı

Arena of valor'da bir oyunda 1784 efsanevi güç puanı nasıl oluyor? Yıllardır bu oyunu oynuyorum, usta Ligi'nde çıktım ancak bu kadar efsanevi güç puanı vermedi. Bir yardımcı olabilir misiniz? (Bu arada oynanan süre değil, bu kadar puan vermesi)

Arena of Valor Efsane Güç Puanı
profile
127
30 Nisan

Arena Of Valor Kostümlerim Oyun İçinde Gözükmüyor

Arena of valor'da karaktere giydirdiğim kostümler oyunun içinde gözükmüyor. Kostüm giyili ama yine de gözükmüyor. Sadece bir karakterde değil, tüm karakterlerde böyle oluyor. Mesela Tel'Annas'a Delifişek kostümünü giydiriyorum, kostüm giyili ama oyunda gözükmüyor.

profile
22
17 Mart

Arena Of Valor Arena Of Valör Adalet Ve Haksızlık

videoplayer-icon

Adam yeni hesap açmış gelmiş yıllardır oynadığım hesaba tek atıyor arkadaş bildiriyorsun ceza almıyor neye göre banlama sistemi veya ceza sistemi Türkçe mesaj yazamıyorum. Artık ban yemek ten sustur yemekten korkusuna sürekli bir harf değiştirerek ki öyle mesajım ban yemesin ayrıca yeni başlayan ad...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Muhammed
Muhammed
 

Bende de aynısı olmuştu fakat Arena of valör [email protected] mail attım ve sorunu giderdiler bence dene bir şey kaybetmesin sadece doğum tarihimi yanlış girdim yaz günder ve hemen 24 saat içinde yaşını düzeltiyorlar

Mehmet
Mehmet
 

Ne yazdın maile