Arena of Valor ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Batuhan sonuçtan memnun

Arena of Valor Arena Of Valör Çekiliş Hediye Mağdurum

1.621
Batuhan
Batuhan 08 Mart 2022 13:22
Çözüldü

Arena of valör oyunundan çekilişten kulaklık kazandım değeri yüksek. Ürünü göndereceklerini düşünürken çok zaman geçti. Destek ekibi görüştüğümde tel numarası verilmediğini o yüzden kurye mail ile ulaşmaya çalıştı denildi. Halbuki mail falan gelmedi. Şimdi ne cevap veriyorlar ne de sizin ürün geri geldi tekrar göndeririz diyorlar. Bundan sonra Tencent Games e ve Arena of valör oyunlarının yanına uğramayacağımı düşünmüyorum en ufak yardımcı olmadılar. Ürün geri gelmedi ise bende teslim almadıysam ürün nerede bana neden yardımcı olunmuyor?

Benzer Şikayetler

profile
60
3 hafta önce

Arena of Valor Efsane Güç Puanı

Arena of valor'da bir oyunda 1784 efsanevi güç puanı nasıl oluyor? Yıllardır bu oyunu oynuyorum, usta Ligi'nde çıktım ancak bu kadar efsanevi güç puanı vermedi. Bir yardımcı olabilir misiniz? (Bu arada oynanan süre değil, bu kadar puan vermesi)

Arena of Valor Efsane Güç Puanı
profile
127
30 Nisan

Arena Of Valor Kostümlerim Oyun İçinde Gözükmüyor

Arena of valor'da karaktere giydirdiğim kostümler oyunun içinde gözükmüyor. Kostüm giyili ama yine de gözükmüyor. Sadece bir karakterde değil, tüm karakterlerde böyle oluyor. Mesela Tel'Annas'a Delifişek kostümünü giydiriyorum, kostüm giyili ama oyunda gözükmüyor.

profile
22
17 Mart

Arena Of Valor Arena Of Valör Adalet Ve Haksızlık

videoplayer-icon

Adam yeni hesap açmış gelmiş yıllardır oynadığım hesaba tek atıyor arkadaş bildiriyorsun ceza almıyor neye göre banlama sistemi veya ceza sistemi Türkçe mesaj yazamıyorum. Artık ban yemek ten sustur yemekten korkusuna sürekli bir harf değiştirerek ki öyle mesajım ban yemesin ayrıca yeni başlayan ad...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Murat
Murat
 

Gereksiz bir oyun sil gitsin bende öyle yaptım zaman kaybı