ARENA BİLGİSAYAR İşlemcideki Isınması Problemi Giderilmiyor!

Alper M. |

Arena Bilgisayar çıkışlı AMD 5000 serisi işlemci, bir çok bilgisayar servisi tarafından işlemci arızalı denmesine rağmen, Arena teknik servisi işlemcimin değil ana kartımın arızalı olduğunu söyledi. Ayrıca benden işlemci fanının da istenmesine rağmen işlemci fanınız arızalı olabilir şeklinde gelen cevapta teknik servisin ne kadar ilgili ve alakalı olduğu konusunda düşündürüyor insanı. M**** Sistem tarafından da kontrol edilen işlemci ve ana kartta sorunun işlemciden kaynaklandığı söylendi.

Bunun üzerinde Arena Teknik Servisi ile görüştüğümde ana kartla birlikte yollayın, kontrol edelim cevabı geldi. Ne yazıktır ki işlemci ve ana kartı göndermeme rağmen bakılmadan geri gönderilmiş bana. Üstelik gönderdiğim paket hiç açılmamış! Bana yardımcı olabilecek bir yetkili varsa lütfen iletişime geçsin. Ürünümü yaklaşık 3 aydır kullanamıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  16:49

  Merhaba,

  Teknik servisimize arızalı olarak gönderim yapılan işlemci, geldiğinde test edilmiş ve bir arıza görülmemiştir.

  Yardımcı olmak için; kullandıkları anakart firmamıza ait olmadığı halde anakart ve işlemci birlikte teknik servisimize gonderimini sağlanırsa; ürünlerin detaylı olarak kontrolü sağlanıp, sorun işlemciden kaynaklanıyorsa değişimini sağlayacağız. Sorun anakarttan kaynaklanıyor ise; satın aldıkları nokta ile tamir ettirmeleri için geri iade edilecektir.

  Konu ile ilgili detaylı bilgi vermek için son kullanıcı, Alper Mert beyi defalarca aramamıza rağmen kendisine ulaşamadık.

  Arena ‘nın adı geçen şikayetin kapatılmasını rica ediyoruz.
  Saygılarımızla