22 Aralık 2015

Arena Bilgisayar Değişme Hakkı Olup Ta Değişemeyen Telefon!

Zen 6 cihazıma değişim hakkı çıktı. Cihazımın nereden alındığını bilmiyorum 2.el aldım. Asus ve Bilkom ile görüştüm ve değişim için Arena Bilgisayar'a yönlendirildim. Arena ile mailleştim, onlar da onayladı, belgeyi gönderin yeterli dendi.

Tam 10 gündür kargoyla uğraşıyorum gelmedi-gitmedi yalanlarıyla. Halbuki 1.günden teslim alınmış belge... Belgeyi ancak bugün geriye alabildim sorsan 16 Aralık'ta teslim edildi denmesine rağmen, ve kağıtta "zen 6 black stoklarımızda yok değişim yapamıyoruz. Lütfen satın aldığınız firma aracılığı ile gönderiniz - arena bilgisayar". Ben satın aldığım firmayı bilmediğimi zaten 5 defa söyledim. Elimde her şeyin belgesi var, mailleşmeler duruyor.

Ceyhun 313 Okunma

Cevaplar

  • Ceyhun25 Aralık 2015

    değişim hakkim olan cihaz stoklarinda bulunmadıgi için degistirilmedi 15 gün ugrasmalar neticesinde talebim üzerine en azından tamamen bozuk cihazımı geri almamak adına uste para verip zen2 satin aldım aradaki farkı odeyerek. Stoklarda yoksa bu benim s orumlulugum değildir, öğrenciyim, o gün param olmasa ve ta kurtköye gidecek kadar vaktim olmasa değişim hakkim tamamen bosa gitcekti. Sorun bu şekilde cozuldu fakat gidip bu şekilde 380 TL para odemem yine bir saçmalıktır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön