03 Eylül 2013

Area Mobilya Parkeler Ses Çıkarıyor!

Area Home un 4443015 Türkiye'nin en büyük parke perde ve ev dekorasyon mağazası reklamını bilirsiniz. Bu firmadan yaptırmış olduğum her adım attığımda çıtırtılardan patırtılar dan rahatsız olduğum, süpürgelikleri parça parça yarısı dışarı fırlayan, en kalitelisi bu, en iyisi bu diye sattıkları ürün çok kalitesiz.

Derdimi anlatmak için defalarca şu an kapalı olan Esenyurt Doğan Araslı daki şubelerine gittiğim, defalarca telefonla aradığım, firma yetkililerinin bile ilk günlerde ilgilendiği ama değişim için 3 sefer evde usta beklediğim ama gelen gidenin olmadığı, parkelerim geliyor. Büyüklük mağazanın m2 i ile olmuyor. Benim için büyük pişmanlık.

Tülay 568 Okunma

Cevaplar

  • Tülay 06 Eylül 2013

    Daha önce bir alışverişim daha olmuştu, usta dediği dakikada gelip işini tek başına mükemmel yapıp gitmişti. O nedenle bu firmayı tercih ettiğimi 2.alışverişimde söylemiştim zaten.. En kalitesiz özürlü malzemeyi en kötü şekilde monte edip,onlarca kez mağazaya gidip telefon açıp, daha yetkili kişilere aracılarla ulaşıp görüşüp malesef; bir kere de süpürgeliği yanlış yaptıkları için değiştirip, kendilerinin yaptığı derin çizikleri, gıcırdamasını da tespit ettirip, 3 sefer de gelecekler değiştirip onaracaklar diye beklediğim bu mağazayı bir daha asla tercih etmem. Danışmanlığımı alan dekorasyon yaptıran arkadaşlarıma da kesinlikle tavsiye etmedim zaten...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön