Arceliksatici.com Ürün Hediyesi Gönderilmedi.

Öcal Y. |

Firmadan 1400 ml Omo hediyeli Arçelik 7103 CMK aldım. Ürün geldi hediyesi gelmedi. Bu arada sitede bu ürünün hediyesi kalktı ve fiyatı değişti. Müşteri temsilcini arayıp durumu ilettim göndereceklerini söylediler. Fakat bana işime yaramayan Finish tuz ve parlatıcı gönderdiler. Tekrar aradım bana araştırıp dönelim dediler. 4-5 defa aynı cevabı aldım. En son 20.02 de görüştüğüm temsilci o üründe hediye olmadığını olsa bile ellerinde hediye olmadığını ve göndermeyeceklerini söyledi. Oysa hala sitede bazı ürünlerde hala o hediye ile ürün satışı ve reklamı var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öcal Y.
  05 Mart
  12:18

  Firma sipariş tarihindeki ürün reklamına bakarsa ürünün 1400 ml OMO ile satışta olduğunu görecektir. Ayrıca hediye ürün için veya- ya da gibi bir ibare yoktur. Firma ya sattıgı üründen ve verdiği reklamdan habersiz ya da güvenilir değildir.

 • 04 Mart
  15:42


  Arceliksatici.com sitemizden alışveriş tüm müşterilerimize ürünlerin üstünde aldıkları ürünlerin yanında Finish seti veya Omo Active Fresh hediye diye tüm müşterilerimize ürünleri bu zamana kadar sorunsuz teslim edilmiştir.

  Bazı ürünlerimizde kampanya dönemleri olduğu için fiyat aralıkları değişebilir ve indirimler kaldırılabilir.
  Ö*** Y. adlı müşteriye bir haftadır aynı şeyi söyledik ve tekrar söylüyorum bazı ürünlerde Finish tablet veya Omo hediyesi var.
  Artı eski model geçen senenin ürünü almış olan müşterimizin ürününde hediye olmamasına rağmen illa hediye diye 1 haftadır bizi aradığı için hediye gönderimi isteği üzerine yapılmıştır.

 • Öcal Y.
  28 Şubat
  13:59

  Firma ve müşteri temsilcileri ilgisiz duyarsız ve güvensizdir.