Arçelik'in Ütü Değişim Kampanyası!

Bülent K. |

Eylül 2014'de bozuk olan ütüyü yetkili servise götürdüğümüzde bize 58 TL karşılığında yeni bir ütü ile değişim yapılabileceği bilgisi iletildi ve hesap numarası verildi. Ancak üzerinden neredeyse 5 ay geçmesine rağmen ve 3 defa 4440800 numarasını arayıp süreci sormama rağmen hala yeni ütüyü bekliyoruz. Üstelik eski ütüyü de de o gün bizden aldılar. "Herhalde bugün gelir yarın gelir" diyerek akrabalarımızdan ütü dileniyoruz. Kuşaklar boyu hissettiğimiz Arçelik markasının güçlü imajı Arçelik'in bu pervasızlığı ve vurdumduymazlığı yüzünden maalesef benim için bitmiştir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent K.
  18 Ocak
  20:17

  Verilen cevap matbu bir cevap niteliğinde, her şikayete aynı yanıt veriliyor. Ütünün geleceği söylenen bayii olan Göztepe yetkili servisi henüz kendilerine ütünün gelmediğini söyledi... Gerçekten Arçelik, altından kalkamayacağı kampanyalar yapmasın bir daha. 58 TL gittiği gibi eski ütümü de kampanyanın başında almışlardı zaten. Yorumu okuyuculara bırakıyorum.

 • 09 Ocak
  09:34

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr