Neşe Ulusoy Ş. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim Konya Selçuklu Arçelik Yetkili Servisine ve çalışanlarına. Yardımlarından ve ilgilerinden dolayı...

Arçelik'den Aldığım Tost Makinesi Kusurlu.

Neşe Ulusoy Ş. |

12 Şubat'ta internetten Arçelik K 8180 tost makinesi ısmarladım. 14 Şubat'ta aldım lakin bir defa kullanamadım aldığım adrese şikayetimi yazdım 2 yıl garantisi var gösterin dediler. Genel müdürlüğü aradım küçük ev aleti almışsınız bir şey yapamayız servise götürün dediler ve hiçbir şekilde bana yardımcı olunmadı.

Oysaki Arçelik bizim için önemli marka ve böyle sattıkları malın arkasında durmayacaklarını bilmezdim. Demek ki bir derin dondurucu bir buzdolabı ya da şirkete ortak olunca yardımcı olacaklar sanırım ben böyle alakasız bir firma görmedim. Genel Merkezde ki Müşteri hizmetlerindekiler ayrı bir şikayet konusu zaten ilgi alaka sıfır. Bir daha asla Arçelik almam.

Etiketler :

Bayi Kusurlu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neşe Ulusoy Ş.
  12 Mart
  19:40

  Teşekkür ederim Konya Selçuklu Arçelik Yetkili Servisine ve çalışanlarına. Yardımlarından ve ilgilerinden dolayı...

 • Neşe Ulusoy Ş.
  05 Mart
  20:36

  20 gün olmuş ben bu şikayeti yazalı ne arayan oldu ne soran yine ben aradım ama ne oldu diye dönen bile olmadı, aldığım tost makinesini 2 yıl servis süresi var hiç kullanamadığım makineyi servise verin dediğiniz gibi verdim ışıkları yanıp ısıtmayan makine servisten geldi bu defada ışıkları çalışmıyor... Şaka gibisiniz Arçelik küçük ev aleti alıp kimse mağdur olmasın ben yaptım böyle bir hata bari başkaları yanmasın. Geri dönüş yapmanıza artık gerek yok Arçelik 175 TL'sizin için az başkaları için çok olabilir güle güle yiyin bir daha sizden ne kendim ne çevrem rondo bile almayacaktır iyi günler dilerim...

 • 20 Şubat
  11:39

  Web sitesi üzerinden ilettiğiniz mailiniz elimize ulaşmıştır. Ancak site formuna girilen telefon numaralarından tüketicimize ulaşılamamaktadır. Ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası iletildiği takdirde en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr