Yıkamayan Bulaşık Makinesi Arçelik'de

Murat Murat25 Haziran 2019 23:27

Ağustos 2017'de evlendim ve evimiz için Arçelik'den; Buzdolabı (2597 cnıy), çamaşır Makinesi (8103 yps), bulaşık Makinesi, ankastre Fırın (9620mı), TV (a32l) ve Klima (12321) yani tam 6 ürünü Arçelik tercih ettim. Su ısıtıcı ve tost makinesi gibi küçük ev aletleri de Arçelik ama onları saymıyorum. Tüm eşyaları sabah 7'de evden çıkıp akşam 7'de evde olan sadece iki kişinin kullandığını özellikle belirtmek istiyorum.

Arızalar sebebiyle bu zamana kadar kaç kere Arçelik servisi ile görüştük kaç kere geldiler gittiler sayısını bilemiyorum. Fırını getirdiler kapak yamuk, sonra değişti, daha birkaç ay geçmeden buzdolabımız bozuldu sonra değişti, geçenlerde çamaşır makinesi kıyafetlerimizi yırtmaya başladı parçasını değiştirdiler.

Asıl büyük sorunu bulaşık makinesinde yaşadık ve tam iki senedir yaşamaya devam ediyoruz. İyi ve üst bir model olan "Arçelik 6588 ı" model makineyi aldık. Ancak makine aldığımız günden beri bulaşıkları su, deterjan lekeli çıkardı, çıkan tüm çatal, bıçak, bardak ne ararsanız üzeri lekeler ile kaplı. Defalarca geldiler gittiler, yok parlatıcı ayarı yaptılar, yok su sertlik ayarı yaptılar, para ile su girişine filtre taktılar, makineyi aldılar götürdüler, günlerce makinesiz kaldık ve çözüm olarak program süresini uzatmış bir şekilde geri getirdiler ama hiçbir şey değişmedi, sonra aynı model ile değişim yaptılar, ancak sonuç yine değişmedi yine leke yine leke.

Çalışan eşim lekeli tabak çanakları kullanıp da vücudumuza kanserojen, kimyasal madde girmesin diye her yıkanan bulaşığı yeniden yıkamak zorunda kalıyor, sabrımız kalmadı artık ve bu evimizde adeta bir stres kaynağı haline geldi. Bir sürü para verip aldığımız bu makineyi kullanmak istemiyoruz ve iade alınmasını talep ediyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Arçelik Logo Arçelik 26 Haziran 2019 09:31

Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler