21 Ocak 2014 #2248834

Servis Arçelik'i Tüketici Hakem Heyetine Şikayet Etmemi Önderdi

Arçelik , satmış olduğunuz ürünün lütfen arkasında durun. Almış olduğum bulaşık makinesinde köpük sorunu yaşıyorum. Servis bakıyor bir şey olmadığını söylüyor. Son durulama suyu bile köpük . İnsan sağlığı ile oynuyorsunuz. Bulaşık makinesi kullanarak bir çok kimyasalı yutuyoruz bunu biliyorum ama makinemdeki köpük olağan üstü. İşini bilen profesyoneller ekipleri evimize yollayın onlarda bana çok güzel bir çözüm buldu; makinemi tamir etmek yerine 'tüketici hakem heyetine şikayette bulunmayı'. Ne dersiniz?

Burcu 389 Okunma

Cevaplar

  • Burcu11 Şubat 2014

    bulaşık makinam da köpük problemi vardı uzun çabalar ardından değişime karar verildi yenisi geldi bu da kusurlu hem de aynı problemden dolayı köpük... anlamadığım şu buradaki diğer şikayetçilerin de yorumlarını okudum herkes aynı sorundan şikayetçi sağlam bi bulaşık makinanız yok mujQuery16209589314975310117_1392111429062? servisi aradım sorunumu anlattım parlatıcıyı haznesine döktüğümde ya da tuz ilave ettiğimde köpük problemi yaşıyorum şuan içinde parlatıcı bittiği halde köpürüyor dediğim içine parlatıcı koy çalıştır dedi e koydum makinamı daha da mahvetti servis geldi baktı birşey yok dedi ama bu zıkkım köpürüyor son durulama suyunda iyice köpük oluyor makina çalışmakta zorlanıyor.. paramı geri istiyorum lanet olsun arçeliğe.

  • Arçelik Temsilcisi22 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön