İlgisiz Arçelik Personeli Ve Firma Sorunu

Serdar Serdar22 Şubat 17:16

2018'de kullanmış olduğum buzdolabının göbeğinin şişmesi sonucu Arçelik firması %40 indirimle değişim bildiriminde bulundular, yeni seçmiş olduğum buzdolabım ise 2. Yılını doldurmadan farklı sesler çıkarması sonucu servis talebinde bulundum, 1 hafta öncesinde gelen servis ekibi herhangi bir arıza durumu olmadığı stabil durumda çalıştığı bilgisini aktardılar, video kaydına almış olduğum seslerin buzdolabından çıktığını bir arıza çıkabileceğini söylememe rağmen hiçbir aksiyon almadan gittiler.

Bugün gece saatlerinde buzdolabımın çalışmadığı aşırı sesler çıkartması sebebiyle servis talebinde bulundum 16:00'da gelen servis ekibi buzdolabımın anakartı, motoru yanmış şu an her yer kapalı parça temini en geç salı çarşamba günü olur diyerek müşteri memnuniyetsizliğini bir kez daha yaşattı. Ürünlerimin bozulduğu 4 günlük süre içerisinde ne yapacağımı sorduğumda size geçici Dolap temininde bulunabiliriz ancak " hazırlıklı olun kötü bir buzdolabı gelecek" sözcüklerini rahatlıkla sarf edebiliyorlar.

Arçelik markasının bu kadar müşterisini korumayan yanında olmayan bir marka olması gerçekten üzücü. Şu an buzdolabım çalışmıyor 15 aylık ve 7 yaşında çocuklarım için günlük olarak almış olduğum gıdaların korumasını Arçelik markasının yüzünden sağlayamıyorum, bütün ürünlerin telef olması ayrıca problem. Zararımın ve anlayışsız personel ve marka yaptırım birimlerinin ivedilikle problemini çözmesini istiyorum .(rica etmekten artık olay çıktı).

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Arçelik Logo Arçelik 22 Şubat 19:59

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 www.arcelik.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler