28 Ekim 2016

Bahçelievler Arçelik Yetkili Servisi Makinemin Sorununu Çözemedi

Arçelik marka çamaşır makinemdeki anormallikler için Bahçelievler Arçelik yetkili servisine 3 hafta cuma günleri gittim. Sözlü olarak makinedeki şikayeti dile getirdim, gelen personel bana makinenin kullanımı anlattı gitti. Ben bu makineyi 5 senedir kullanıyorum, sorunuma çözüm olmadı. Sonraki hafta cuma günü 2.kez gittim, bu sefer sözlü olarak dile getirdiğim şikayeti cep telefonum ile video kaydı yaparak gittim. Yine aynı personel geldi, makineye baktı ve gitti. Sözde makinedeki problem ile ilgili yetkili servis sorumlusu Ş****beye bilgi paylaşımı yapılıp tarafıma dönüş sağlanacaktı ama yapılmadı, aradan neredeyse 1 hafta geçmesine rağmen. Yarın cuma ben yine aynı servise yine aynı şikayetle gideceğim ve artık yoruldum ve sıkıldım. Çünkü bir ilgi alaka yok, çözüm yok. Personel geliyor, bakıyor ve gidiyor. Hiçbir işlem yok, makinedeki şikayetlerim devam ediyor.

Eren 593 Okunma

Cevaplar

 • Eren'in Teşekkür Mesajı07 Kasım 2016

  Arçelik'ten Zuhal hanım'a ve Ankara Bahçelievler Arçelik Yetkili Servisi Müdürü Şeref Bey'e çok teşekkür ederim.

 • Eren05 Kasım 2016

  Çamaşır makinemdeki sorun Bahçelievler Arçelik Yetkili Servisi tarafından çözüme ulaştırılmıştır. Üstelik çamaşır makinamın garanti süresi dolmuş olmasına rağmen müşteri memnuniyeti sağlamak adına tamamen ücretsiz olarak onarımı yapıldı. Bahçelievler Arçelik Yetkili Servisi ve Servis Müdürü Şeref Bey'e buradan teşekürlerimi sunuyorum. Kendisi sorunumu çözüme ulaştırmak için tüm işlemleri bizzat kendisi yakından takip ederek çözümlemiş ve sonuca ulaştırmıştır. Ankara'nın en iyi Arçelik yetkili servisi kim derseniz, hiç düşünmeden Bahçelievler Arçelik Yetkili Servisi ve Servis Müdürü Şeref Bey derim. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Saygılarımla; Eren E.

 • Eren05 Kasım 2016

  Çamaşır makinemdeki sorun Bahçelievler Arçelik Yetkili Servisi tarafından çözüme ulaştırılmıştır. Üstelik çamaşır makinamın garanti süresi dolmuş olmasına rağmen müşteri memnuniyeti sağlamak adına tamamen ücretsiz olarak onarımı yapıldı. Bahçelievler Arçelik Yetkili Servisi Müdürü Şeref Bey'e buradan teşekürlerimi sunuyorum. Kendisi sorunumu çözüme ulaştırmak için tüm işlemleri bizzat kendisi yakından takip ederek çözümlemiş ve sonuca ulaştırmıştır. Ankara'nın en iyi Arçelik yetkili servisi kim derseniz, hiç düşünmeden Bahçelievler Arçelik Yetkili Servisi ve Servis Müdürü Şeref Bey derim. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Saygılarımla; Eren ergezer.

 • Eren31 Ekim 2016

  Arçelik'ten Zuhal hanım şikayetim ile ilgileniyor ve takibini sağlıyor. Kendisine teşekkür ederim. Süreç devam ediyor henüz sonuçlanmamıştır.

 • Arçelik Temsilcisi28 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön