14 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10440768

Arçelik'ten Parasını Tahsil Ettikleri Halde Teslim Edilmeyen Ürün!

Arçelik firmasına yazıklar olsun. Adana Çukurova Toros Mahallesi yetkili servisten sipariş verir iken ürünün 3-4 gün içinde geleceğini ifade edip parasını hemen tahsil ettiler. Servis ile 2 kez görüştüm. Sonuç alamadım. Aksine bayan dalga geçti. 444 0 888'i 25 Nisan da aradım 17 Nisan'da verilen siparişin en geç 20 gün içinde 6-7 Mayısta tarafıma ulaşacağını söylediler. 14 Mayıs ve halen ürünü teslim alamadım Arçelik firmasına ve sorumsuz Çukurova Toros. Servisine kocaman yazıklar olsun.

Aziz Aziz 466 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aziz'in Teşekkür Mesajı17 Mayıs 2018

    Öncelikle Şikayet var.com 'a teşekkür ediyorum. Arçelik ; Adana - Çukurova Toros servisinden bahsetmek bile istemiyorum. Ürünü sanki bu Servisten değil de başka bir servisten satin almış gibi hissetmemi sağladılar. Sorunun çözümü için sonuç alabileceğim müşteri hizmetlerinin de sorun çözümünde lakayıt davranması bardağı taşıran son damla oldu. Kısa sürede sonuçlandıran Sn... Arçelik yetkililerine ve Sn... Şikayet Var.com yetkililerine minettarim. Çok ama çok teşekkür ediyorum. İyi ki Varsınız.

  • Arçelik Temsilcisi16 Mayıs 2018

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler