22 Ocak 2014 #2250846

Arçelik'ten Aldığım Çay Makinesi Arızalı Çıktı

30.12.2013 tarihinde Beylikdüzü Ferhat Arçelik bayisinden aldığım çay makinesinin eve geldiğimde çalışmadığını gördüm. Yılbaşı ve ertesi iadeye götüremediğim cihazı 02.01.2014 tarihinde mağazaya geri götürdüm.


Çalışan beyefendi denedikten sonra çalışmadığını gördü ve servise göndermeleri gerektiğini söyledi. Hiç kullanmadığım cihazın servisten gelmesini de neden bekleyeceğimi anlayamadığımı söyledim. Değişim bile olacaksa bunu servisin onaylaması gerektiğini söyledi. Peki dedim çaresiz ve bugün ayın 22.01.2014'ü değişime atılan cihazımın ne değişimi yapıldı. Ne arandım ne soruldum. Servisi aradığımda değişimlerin 15 gün kadar sürdüğü söylendi. Muhatap bulamıyorum.

Tulin 371 Okunma

Cevaplar

  • Tulin22 Ocak 2014

    Bugün akşam üstü yeni makinem gelmiş.gittim aldım eve geldim yine aynı sorun vardı.hemen ferhat arçelik e gittim.özgüç beyden bi dayak yemediğim kaldı.kendisi de baktı aynı sorun varmış.alt kettle değiştirip denedi çalıştı.ben artık bu çay mak.istemediğimi söyledim ve zorlukla kahve mak.aldım.çünkü faturam kaybedilmiş.ferhat arçelikteki ÖZgüç bey Çok çok kabaydı.böyle bir firmaya yakışmıyor.lütfen gerekeni yapın lütfen.azarlandık,laf işittik ama değişim yapıldı.çay mak iade alındı kahve mak verildi.Bolcada afra tafrada işitiydi.

  • Arçelik Temsilcisi22 Ocak 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön