sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Arçelik'in Müşteri Memnuniyetinden Uzak Çözümleri

Ceren Ceren15 Şubat 2018 18:11

2 yıl önce Arçelik'ten narenciye sıkacağı aldım. Cihazı ilk defa geçen ay kullandığımda çalışmadığını fark edip garanti kapsamında olduğu için yetkili servise teslim ettim. Bugün yetkili servisten arayan arkadaşın genel müdürlük mühendislerinden aldığı -kurumsallığa asla yakışmayan- açıklama: Müşterinin bilgilerini alın 2 yıl önce ödediği parayı iade edelim. Cihaz bozuk temin edilemiyor, yedek parçası yok. Şu anda 75 Lira ile sanırım kapağını alabilirim. Arızalı ürün satıp 2 yıl sonra kurumsallığa hiç yakışmayan bir açıklama ile müşteri memnuniyetinden tamamen uzak mühendisleriniz bana çözüm ürettiler. Ben bu çözümü kabul etmiyorum. Keşke *** kadar olup "insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" diyebilseydiniz. Ben para değil ürün istiyorum. Gereğinin yapılmasını aksi halde her türlü platformda şikayetimi ileteceğimden emin olabilirsiniz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ceren 16 Şubat 2018 12:00

Bugün yetkili servisiniz arayarak genel müdürlüğünüzdem yapılan işlemin yasal olduğu, istersek Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapabileceğimiz söylendi. Yasal süreçlere verdiğiniz önemi müşteri memnuniyetine de vermenizi beklerdim. Memnuniyet sağlamak size çok para kaybettirmez ama sağlamamak çok para en önemlisi itibar kaybettirir. Ürünümün parasını istemiyorum. Bozuk ürünü geri alacağım. 75 lira da Arçelik e sadakamız olsun. Zararınız varsa kapatırsınız.

Arçelik Logo Arçelik 16 Şubat 2018 09:20

Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler