Toplam çözüm sayısı
..
Arçelik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Arçelik'in Hizmetteki Başarısızlığı

2.282görüntüleme
Müntiha
Müntiha 20 Ocak 21:07

Arçelik 2498 cnıy model buzdolabı aldım garanti süresi bitiminden 2 ay sonra ürün arıza verdi Mayıs 2019 tarihinde gelip motorunu yenilediler yeni takılan motora 700 TL ödedim üzerinden 6 ay geçmeden tekrar gazı bitmiş gelip gaz bastılar halbuki sorunun nedeni araştırılmak yerine basit yolu tercih ettiler.

16 Ocak 2021'de tekrar çağırdım bu defa ise gelip bir cihaz koydular cihaz gaz kaçağı olduğunu tespit etti ve üretim hatası olduğu çıktı şimdi ürünümü alıp yerine aynı özellikte farklı model vereceklerini yalnız 2700 TL fark ödememi istediler halbuki motor için verdiğim ücret bugünkü değeri ile 1500 TL eğer ben 2700 TL verirsem zaten ürün değişim olmuyor tekrar yeniden satın almış oluyorum ayrıca servisin izlediği yanlış yöntem neden bedelini ben ödüyorum servis ilk geldiğinde motorunu değişmeyip eğer o cihaz ile kaçağı tespit etseydi ben maddi manevi mağdur olmayacaktım.

Şu an sizden haklarımı geri istiyorum üretim hatası ve teknik servisin izlediği yanlış yöntem ben tüketiciden bedeli alınmamalı sorumlusu ben değilim gereğinin yapılmasını istiyorum eğer düşünceniz sorun çözmek ise bana yardımcı olursunuz Reklam sadece televizyon veya radyolarda verilen reklam değil en güzel reklam sizin sunduğunuz hizmet sonrası müşterinin memnuniyet dileklerini iletmesidir. Böyle şikayet sitelerine problemini yazmak Arçelik'in verdiği hizmetin Ersin yönüdür lütfen yazdıklarımızı dikkate alınız ve sorunumuzu müşteri memnuniyeti olacak şekilde sonuçlandırınız.

Arçelik Logo
Arçelik21 Ocak 10:55

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 www.arcelik.com.tr

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler