sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Arçelik Yetkili Servisin Beni Kandırma Çabası!

Tuncay Tuncay07 Ocak 14:44

07.12.2019 Tarihinde, Arçelik Türkiye Yenibosna Mağazası (Arçelik Pazarlama a. ş.) 'na çamaşır kurutma makinesi için ziyarette bulunduk, 3891kt 9Kg. Olan kurutma mak. Faturasını kestirip ödemesini yaptık. Teslim ve kurulum için 10.12.2019 Salı gününe randevu oluşturuldu. Ben ve eşim çalıştığı için randevuyu öğlen arasına aldık, eşim iş yerinden izin alarak öğlen arası ürünü teslim aldı ve evden çıkış yaptı. Bende akşam geldim 3891kt 9Kg. Kurutma makinesi yerine 3881kt 8Kg. Geldiğini fark ettim ve hiç çalıştırmadan mağazayı arayıp durumu bildirdim. 20dk. Telefon görüşme sonucunda ürünlerin karıştırıldığını söylediler, başkasının ürünü bize diğer müşteriye de benim ürünün yanlış sevk edildiğini düzeltmeyi yapacaklarını hatta bana yapılan teklif diğer müşteride olan ürünümüzün çalıştırılmadığını sadece kurulum yapıldığını açık ürünü bana göndereceklerini söylediler.

Yetkili servis olan Yenibosna sorumlu Altaş Dayanıklı Tüketim Malları Servis Hizmetleri personelinin karıştırmış demeleri üzerine bende doğal olarak açılmış ürün kabul edemeyeceğimi kibarca nazik bir şekilde dile getirdim, sebebi ise sıfır ürün alıyor olmam sonuçta ben ayıplı ya da teşhir ürün ödemesi yapmadım. Bir gün sonra ya 11.12.2019 Çarşamba akşamına doğru ürün geleceği bildirildi ve o gün sadece yanlış getirdikleri ürünü almaya geldiler, benim ürünüm nerede dediğimde ise yetkili servis bizim bilgimiz yok dediler, ödediğim ürün halen ortada yok, tekrar mağazaya telefonla ulaşıp satış temsilcisi ile durumu paylaştım, bana uzun görüşmeler sonucunda 14.12.2019 Cumartesi teslim edileceğini bizde o hafta özellikle eşimle beraber yetkili servisin programına göre hareket etmek durumunda kaldık, cumartesi günü ürünü getiren yetkili servisin açıklaması, 'sizin hassas olduğunuzu bildiğimiz için sıfır paketi açtık inceledik' demeleri dalga geçer gibi düştüğüm durumu takdiri sizlere bırakıyorum ve o gün mağazayı arayıp ürünün iptali için geliyorum dediğimde bana bir de ne deseler iyi, size hediye edilen imzalı Türk Milli Takım formasını da getirmelisiniz dediler. Bıraktım Arçelik Pazarlama a. ş. Yenibosna satış yetkilisine.

Burada yazılanların daha detaylısını Arçelik çağrı merkezine de bildirdim, ama sonuç ne yazık ki biz tüketiciler yaşadığımız sıkıntılar ile baş başa kalıyoruz. Şimdi buradan gelecek cevap belli ''Talebiniz alınmıştır yaşanan aksaklık ve gecikmeler nedeniyle tarafınızdan özür dileriz'' diye bildirim yapacaklardır. Yaşattığınız sıkıntılar için teşekkürler!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Arçelik Logo Arçelik 07 Ocak 19:55

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler