27 Haziran 2013

Arçelik Yetkili Servisi Gelmiyor!

Ocak ayı içerisinde Arçelik marka kombi satın aldık. Ancak zaman içerisinde su sızıntısı ve çalışmayan düğme için , servisi aradım. Servis önce kayıt aldı bizi 10 gün bekletti ve gelen giden olmadı. Sonra gelen şahıs her şeyi daha kötü yaptı, su damlaması çoğaldı yaz günü artık peteklerimiz sürekli çalışır hale geldi.

Çalışan insanlar olduğumuz için her gün keyifleri gelir diye ihtimal üzerine, evde birilerini bekletemiyorum. Akşam 7'den sonra gelmelerini söylediğimde, o saatten sonra gelemeyeceklerini söylüyorlar.

Emine 106 Okunma

Cevaplar

  • Emine01 Temmuz 2013

    Sadece ilk gün şikayeti aldıklarında geri dönüş yapıp ilgilenir gibi bir izlenim verildi. Sonrasında yine ne randevularına sadık kaldılar ne de şikayetleri dikkate aldılar.. Günlerdir bir servis organize edip gönderemediniz yazık ya..

  • Emine29 Haziran 2013

    Arçelik Bölge Müdürlüğü'nden tarafıma yapılan geri dönüşler oldukça olumlu geçti. Konu ile ilgilenilmesi başka bir yetkili servisin yönlendirilecek olması memnun edici gibi görünsede malesef yine verilen gün ve saatlerde gelen olmadı.. Tekrar çağrı merkezinizi arayarak durumu iletmeme rağmen neticeye ulaşmadı. Bu konuda markanızın servisler tarafından olumsuz etkilendiğini ve güvenimizin kalmadığını belirtmek isterim.. Bu kaçıncı söz veriş , ihmal.. Yorulduk artık. Bir servis bu kadar mı olay olur.. Bu ay ki doğalgaz faturamızı ödersiniz artık.

  • Arçelik Temsilcisi27 Haziran 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön