sta-4-hoverİyi Çözüm

Arçelik Yetkili Satıcı Şikayeti...

Tezcan Tezcan22 Mayıs 2019 20:35

Arçelik yetkili satıcı şikayet:21 Mayıs 2019 tarihinde Arçelik yetkili satıcısı Naat Ticaret (Değirmendere Gölcük Kocaeli)'ten 1 adet kurutma makinesi (3881 kt model) ve 1 adet çamaşır makinesi (9103 YP model) aldım. Bugün ürünler evime teslim edildiğinde kurutma makinesinin benim istediğim model değil, daha ucuz olan 3883 kt modeli olduğunu tespit ettim.

Durumu satıcı Naat Ticaret yetkilisinin ilettim. Yaptığımız uzun ve hararetli tartışmanın neticesinde öğrendim ki benim almak istediğim model ellerinde yokmuş ve tarafıma hiçbir bilgi verilmeden daha yetkili bayide iken satışı bana gönderdikleri ürün üzerinden yapmışlar. Bunun üzerine satışın iptali için başvurdum. Sonucu bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Arçelik Logo Arçelik 23 Mayıs 2019 08:18

Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler