09 Ekim
#12755889

Arçelik Yerli Malı Belgesine Ulaşamıyorum!

Şirketim için Arçelik TV alacağım ama yerli malı belgesine ulaşamıyorum ne çağrı merkezi ne de bayilerin bu belgeden haberi bile yok sürekli bir döngü içerisindeyim bu belge müşterilere sunulmayacak ise neden alındı? Çağrı merkezine defalarca numaramı bıraktım ama arayan bile olmadı.

Tolga Tolga 436 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tolga11 Ekim

    Böyle saçma is görmedim, yerli malı belgesi olmadan Kosgeb yerli malı tesviginden faydalanamıyorum ve bu belge şirketime sunulamıyor. Turkiye olarak daha çok fırın ekmek yememiz gerekiyor arkadaşlar. Samsung alıp geçiyorum, Saygılar.

  • Tolga10 Ekim

    A49L-8850-5B dmo ürün kodu: 57814-K720 ürünlerin yerli malı oranları ve geçerlilik tarihleri belirtilmiş ama görüştüğüm tüm kisiler böyle bir belgenin olmadığını iddia ederek (standart çağrı merkezi elemanı, isi geçiştirmek istiyor tabi) beni dinlemiyorlar bile. Bu belgeyi şahıs şirketi olarak nasıl alamam? Kosgeb size bu yüzden %15 avantaj sağlıyor, devlet kurumları da aynı şekilde. Bu konuda nasıl bu kadar çalışanınız bilgisiz olabiliyor acaba?

  • Arçelik Temsilcisi09 Ekim

    Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları