06 Eylül 2013 #1998108

Arçelik Yedek Parça Bulamıyor!

26/08/2013 tarihinde çamaşır makinemizin sesli çalışması yüzünden Arçelik'ten servis çağırdık. O gün arıza tespit edildi ve ertesi gün kazanı değiştirilmek üzere servise alındı. Bugün 11.gün, hala yedek parçası servise gelmemiş. Ben Arçelik markasını yedek parçası bol ve servisi yaygın olması nedeni ile tercih etmiştim.


Bazı markalarda Almanya'dan bile bir haftada gelen parçalar Arçelik'te 11 günde fabrikadan İstanbul'daki servise gelemiyor. Müşteri hizmetleri telefonuna çıkanlar operatörler haklısınız demekten başka hiç bir şey yapmıyorlar. Bel fıtığı olan eşim elde çamaşır yıkamaya başladı. Önümüzdeki hafta ilçemde bulunan Hakem Heyetine gideceğim. Bu işin de peşini bırakmayacağım.

Murad 152 Okunma

Cevaplar

  • Murad10 Eylül 2013

    Müşteri hizmetleri yetersiz. Karşımıza çıkan operatörler yeterli bilgi veremiyor. Eğer yedek parçada sıkıntı yaşanacak ise niçin çalışan makinam servise alınıyor. Bu sorumun cevabı verilemiyor. Yedek parça geldiği zaman makinam servise alınsaydı hiç bu kadar mağdur durumda kalmayacaktım. Bir daha asla Arçelik markasını almayacağım. Geçen gün makinamı aldığım Arçelik bayisine gidip sms yolladıkları telefon numaramı sildirdim. İbreti alem için makinamı internete satılık ilanı verip başıma gelenleri anlatmak gibi bir fikrim var. Benim yaşadığım sıkıntıları başkasının yaşamaması için..

  • Murad06 Eylül 2013

    Standart bir cevap verilmiş.. Defalarca kendilerini aramama rağmen sorunum hala çözülmedi..

  • Arçelik Temsilcisi06 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön