Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Arçelik Ve Servisinin Sorumsuzluğu

Hava
04 Haziran 18:24
923

11 kiloluk Arçelik çamaşır makinem ile ilgili sorunum halen devam etmekte. Aldığım günden beri çamaşırları iyi ve güzel yıkamıyor, çamaşırları yırtıyor, grileştiriyor ve yepyeni kıyafetleri bile giyilemez hale getiriyor. Bunlar yetmezmiş gibi bir de çamaşırları sıkmıyor, kazanın içinde çokça su kalıyor. Çamaşır makinesi sürekli bitiş süresini değiştiriyor. Asla ilk belirttiği sürede işlemi tamamlamıyor ve sık sık sıkma esnasında titreme yapıyor ve çok ses çıkarıyor. Defalarca teknik servis geldi. Hepsi de ilgilenirmiş gibi yapıp bir kontrol düğmesine bastılar, bunda hiçbir sorun yok diyerek, alaycı tavırlarla biz bu sorunları çözemeyiz, siz Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurun diyerek gülerek dalga geçtiler. Eğer biz makinedeki her sorun için tüketici hakeme başvuracaksak bu teknik servis neden var ve neden boş yere para kazanıyorlar? Geldiği günden beri kullanıcı hatası olmayan, fabrika hatası olduğu son derece belli olan makine için kaç aydır servis geliyor ve hiçbiri sorunları çözemiyor. Kaç aydır bizim mağduriyetimizi çözmeden bizi bekletip duruyorlar. Biz de pis çamaşır giymekten çok utanıyoruz. Eğer bize sorarlarsa bu durumun suçlusu biz değiliz, Arçelik'tir diyeceğiz. Değişim falan istemiyorum çünkü bizim aldığımız makineden hiç memnun olmayan insanlar fazlasıyla var. Bu yüzden acilen iade istiyorum. Ben böyle kötü bir marka görmedim. Ürünlerinin arkasında bile duramıyorlar. Çamaşırlarımız evde dağ oldu, bekliyorlar. Acil bir çözüm bulun. Bu yüzden iade olmadığı takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne giderek dava açacağım ve hakkımı sonuna kadar arayacağım.

04 Haziran 19:06 (Şikayetten 41 dakika sonra)

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi

Hava
10 Haziran 15:14

Hiçbir çözüm sunmadılar. İlgileneceğiz deyip bizi sürekli oyalıyorlar. Bu markadan asla bir daha bir şey almam. Alacak olanlara kalitesi deyip almasınlar. Ürünlerinin arkasında duramayacak kadar rezil bir marka.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Arçelik 11140 M Şikayetleri

1

Arçelik Ayıplı Mal Satıyor

Erdem
26 Haziran 23:41
737
Arçelik Ayıplı Mal Satıyor
Arçelik Ayıplı Mal Satıyor

Arçelik 11140 M Leke Çıkmıyor.

Emrullah
14 Haziran 17:34
719
Arçelik 11140 M Leke Çıkmıyor.

Arçelik Leke Çıkarmıyor Attığım Gibi Geri Çıkıyor Çamaşırlar

Havva
12 Haziran 00:06
843
1

Arçelik Mi Bir Daha Asla Almam Evime Sokmam

Sinem
30 Nisan 12:04
1.258

Arçelik Çamaşır Makinesi Pişmanlığı

Nadide
25 Nisan 02:09
1.519
Tüm 11140 M Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz