27 Kasım 2015

Arçelik Üretim Kusurlu Buzdolabı!

Arçelik 5845 nf model buzdolabımın dijital ekranı devamlı LED patlatıyor ve yazılar okunamıyor. 1 defa garantiden 1 defada ücretli değişim yapmama rağmen yine arıza verdi. İnternette ve yakın çevremde tüm kullanıcılar da aynı problemle boğuşmakta fakat Arçelik bu konuda hatalı ürününe sahip çıkmayarak devamlı ücretli bir şekilde değişim yapmamız için bizi servislerin insafına bırakıyor. Bu kadar kullanıcıdan aynı problemi duymak ve bu ürünün hatalı üretim olduğunun ispatı. Ben şunu soruyorum; Arçelik bu parçayı her sene ücretli bir şekilde değiştirmemizi mi istiyor. Yoksa adına yakışır biçimde hatasına sahip çıkarak bozulmayan bir parça ile değişim ya da sadece bu parça ile ilgili devamlı garantimi verecek.

Zafer 2.168 Okunma

Cevaplar

  • Zafer01 Aralık 2015

    Şikayet yazımdan sonra arandım ve Adana bölge müdürlüğünden tarafıma ulaşılıp problemin çözüleceği söylendi. Fakat bir hafta geçmesine rağmen arayan olmadı. Ve ben tekrar müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldım. Bana tekrara aranmam için not aldıklarını söylediler bakalım ne olacak beklğiyorum.

  • Arçelik Temsilcisi27 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön