08 Kasım
#12928673

Arçelik TV Aldım Kumandası Bozuldu

2017 yılının 3. Ayında Arçelik TV aldım kumandası bozuldu müşteri hizmetlerinin aradığımda'' teknik parça bozulabilir ücretli yaptıracaksınız '' dediler. Arçelik Markası Eskiden Müşterilerin şikayetlerini dinler ve gerekeni yapardı, ne o eski Arçelik markasından ne de eski çalışanlarından eser kalmış. Dönüş yapıp görüşenlerde kraldan çok kralcı ve kabadayı varı konuşuyorlar. Benim Arçelik marka ürünlerle işim kalmamıştır.

Ali Ali 1.069 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali'nin Teşekkür Mesajı1 g

    Teşekkür ederim.

  • Ali1 g

    Bu süreçte gösterdiği yakınlık ve ilgilerinden dolayı Hülya Hanıma özellikle teşekkür ederim. Kendisi son derece değerli ve iyi birisi. Fakat beni en çok üzen Arçelik markasının herhangi bir ürününün bu kadar kısa sürede bozulması. Bir de bununla ilgilenilirse daha iyi olacağını düşünüyorum. Hülya Hanım iyi ki sizin gibi anlayışlı insanlar var. Size ayrıca Teşekkürler.

  • Arçelik Temsilcisi09 Kasım

    Sevgili müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler