14 Haziran 2016

Arçelik Tümsan Gürses Çalışanlarının Saygısızlığı!

Akşam iş dönüşünde her zaman alışveriş yaptığımız Tümsan Gürses Arçelik merkezinize yine alışveriş yapmak için 13.06.2016'da gittiğimizde personeliniz iftarda yemek yiyeceklerini söyleyip "Daha sonra gelin" deyip bizi kovarcasına bir davranış sergilediler. Ailemle birlikte gittim ve neye uğradığımızı şaşırdık. Kendimizi çok kötü hissettik.


Arçelik gibi bir firmanın imajına bu davranışın uymadığını düşünerek buraya yazma gereği duyduk. Evimizdeki bütün beyaz eşyalarımızı bu firmanızdan alıyorduk. Bugün de tost makinesi satın almak için gitmiştik. Bu saygısızca davranışın üzerine bir daha firmanızdan ne alışveriş yaparım ne de herhangi birine tavsiye ederim.


Biz müşteri olarak oraya alışveriş yapmak için gitmiş bulunduk. Karşılığı çalışanların bizleri kovarcasına davranmaları hiç hoş değildi. Bununla ilgili yetkililerin duyarsız kalmamaları gerektiğini düşünüyoruz.

Kadir 840 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi14 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön