10 Şubat 2014 #2285463

Arçelik Tost Makinesi Sürekli Arıza Yapıyor!

Kullanmakta olduğum Arçelik K-2369 model tost makinesi sürekli bozulmaktadır. İlk bozulduğunda 27 Ocak ta servis termostat bozuk dedi azımsanmayacak bir rakam ödeyerek yaptırdım. 2 Şubatta tekrar bozuldu yani 1 hafta sonra bu sefer sigorta bozuk dediler yine ilk seferki gibi bir ücret talep ediyorlar, bende kabul etmedim.


Hata hakkında ben cihazın içeriğini görmüyorum nereden bilebilirim ya aynı hataysa. Ben nasıl bu firmaya güvenebilirim? Bir cihaz 1 hafta içinde sürekli arıza yapar mı? Ayrıca hata farklı hata olsa bile bu marka ne kadar sağlam emin olamıyorum. Arçelik servis açıkçası telefonlardan nefes alamıyor. Bu arızalara ödediğim parayla sıfır makine alabilirmişim. 2. arızayı ödemeyeceğim.

Burak 587 Okunma

Cevaplar

  • Burak19 Şubat 2016

    1 yıl önce bu makineyi çöpe attım. Tamire verdiğim paranın haddi hesabı yoktu çünkü. Arçelik küçük ev aletlerinin elektronik kartları ve malzemeleri başarısız.

  • Arçelik Temsilcisi10 Şubat 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön