09 Ağustos 2016

Arçelik Teslim Olacak Ürünü Bulamıyorlar

Arçelik cevahir şubesinden 25 Haziran tarihinde aldığım televizyonu söz verilen tarihten 29 Haziran günü getirip kuracaklarının garantisini verdiler. 30 Haziran günü daha televizyonun nerede olduğunu bulamadıkları için iptal ettirip ödememin iadesini istedim. Onlarda tamam deyip 10 gün içerisinde iadenin gerçekleşeceğini bildirdiler.

Mağazadan bugün 8 Ağustos yani 39 gün olmasına rağmen hala ne ödemem nede iade yapıldı. Ne de aldığım Arçelik Cevahir şubesi televizyonun nerede olduğunu bulamıyor. Bana iadenin olması için televizyonun mağazaya geri gelmesi gerektiğini söylüyorlar. Yani Arçelik gerçekten dünya devi (dünya büyük televizyonu bulamıyorlar)! İnsanları yerli firmalardan soğutan bunun gibi firmalar insanın aklında soru işareti getiriyor. İnsanları saf yerine koyma işinde gayet özenli ve başarılı bir firma.

Kadirhan 330 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön