01 Haziran 2019
#12061366

Arçelik Teknik Personelleri Bilgisiz!

Arçelik'ten şikayetçiyim. Ankara Sincan istasyonda bulunan teknik servis hizmeti hiç iyi değil. Bulaşık makinesi çiziyor ve yıkamıyor gibi şikayetlerimiz vardı 4 kere U*** isimli teknik personel geldi çizme sorununu ne yapıp ettiyse çözemedi. Sonra bu beceremedi A**** isimli bir personel yolladılar 3 kereye yakında bu geldi bu da beceremedi.


Değişim talep ediyoruz ona da yok diyorlar yok holding olmaz diyormuş yok mühendisler gelmesi gerekiyormuş. Bir sürü bahane gerçekten bütün eşyalarım Arçelik ama Arçelik bir çöp dahi almam ve herkese de anlatacağım bu durumu. İşini yapmıyor kimse gerekirse mahkemeye kadar gidecek bu mevzu.

Emre Emre 937 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi03 Haziran 2019

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları