16 Mart 2015

Arçelik Tarafıma Teşhir Ürünü TV Getirdiler

2014 yılı nisan aylarında bir bayiden 48" için parasını ödedim ve istediğim renk beyaz olması üzerine biraz bekleyebileceğim söyledin. Yanılmıyorsam 2 ay bekledim. Evi TV getirildiğinde kurma işlemleri sonrası ürünün teşhir ürünü olduğunu anladım ve hem servis elemanına, hem bayiye ve hem de müşteri hizmetlerine durumu bildirdim, ne doğru dürüst geri dönüş aldım, nede bir çözüm.


2014 yılı sonu sayım sebebi ile TV'yi aldılar, istemediğim halde bir üst model başka siyah renk TV verdiler. Ardından ne arayan var ne soran, nerede ise bir sene olacak hala TV problemim çözülmedi. Arçelik' in müşteriye verdiği değer bu kadarmış.

Alaaddin 1.662 Okunma

Cevaplar

  • Alaaddin22 Mart 2015

    Defalarca telefon ile ve mail yolu ile zaten sizler ile iletişime geçtim ben... . hiçbir sonuç elde edemedim... 16 Mart tarihinde mesaja dönüş yapmışsınız 4 gündür arayan soranda olmadı... . Arçelik markasının iç piyasada tercih edilmesinin en önemli sebebi servis ağıdır. Görüyoruz ki yetersiz ve ilgisiz kalınıyor... .

  • Arçelik Temsilcisi16 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön