20 Mart 2013

Arçelik Tamir Edilemeyen Buzdolabı!

Geçen yazın Arçelikten aldığım buzdolabı geçen perşembe günü arıza verdi ben de hemen yetkili servisi aradım. 1 gün sonra gelen eleman buzdolabına baktı ve elektrik aksamından bir parçanın yandığını ve yanlarında da olmadığını söyleyerek gitti ertesi gün tekrar arayarak getirttim.


Bu seferde başka parçalarında yandığını söyleyerek ellerinde olmadığını fabrikadan sipariş ettiklerini söyleyerek gittiler ve aradan tam bir hafta geçti.


Bugün tekrar aradım ve bana parçanın daha yeni geldiğini ve yarın gelebileceklerini söylediler. Anladığınız ben mağdur oldum.Bir daha da Arçelikten asla malzeme almayacağım.Ne ustası usta ne de servis dükkanlarında parça var.

Bilal 236 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi21 Mart 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

  • Arçelik Temsilcisi20 Mart 2013

    Web sitesi üzerinden ilettiğiniz mailiniz elimize ulaşmıştır. Ancak site formuna girilen telefon numaralarısı cevap vermemektedir.Ulaşabileceğimiz bir iletişim numarası iletildiği takdirde en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön